O nas

Misją Smart Catering jest rewolucja w posiłkach dzieci i młodzieży, tak aby dać im wybór w doborze jak najlepszych posiłków. Wykorzystując nowoczesne technologie i wieloletnie doświadczenie w branży restauracyjnej, zmieniamy podejście w zakresie żywienia w szkołach i przedszkolach.

Dzięki połączeniu najnowszej technologii i wieloletniemu doświadczeniu w profesjonalnej gastronomii, zmieniamy zasady gry w żywieniu mniejszych i większych dzieciaków.

W sposób w pełni transparentny wraz z rodzicami i dziećmi tworzymy zdrowe menu, które po prostu chce się jeść. Smart Catering gwarantuje nie tylko zmianę doboru potraw, ale bierze pełną odpowiedzialność za ich jakość.

Od dzisiaj to Wy decydujecie, kontrolujecie i macie pewność, że cały sztab specjalistów codziennie dba o jedzenie najważniejszych klientów – dzieci. Wejdź do sekcji Zamów i zobacz jak szybko możesz wybrać odpowiednie menu szkolne dla swojego dziecka.

W naszym autorskim Smart Blogu znajdziecie najnowsze artykuły dotyczące żywienia. To miejsce, w którym będziecie mogli zapoznać się z naszym bogatym doświadczeniem a także filozofią działania.

Wszelkie wątpliwości rozwiewamy w sekcji FAQ gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Terenem działania Smart Catering jest miasto Bielsko-Biała i okolice, wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy – zapraszamy do kontaktu.