Catering dla szkół i przedszkoli Katowice

catering dla szkół katowice

Nasze usługi cateringowe świadczymy na tyle długo, by zdawać sobie sprawę, jak duże znaczenie ma jakość oferowanego jedzenia. Dbamy o zdrowie dzieci, a robimy to nie tylko poprzez używanie sprawdzonych składników, ale także poprzez dobrze zorganizowany catering. Katowice i okolice to jeden z obsługiwanych przez nas obszarów. Z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami usługami i wiedzą, którą posiadamy.

Catering przedszkolny w Katowicach

Każda placówka oświatowa opiekująca się dziećmi w wieku przedszkolnym ma prawny obowiązek zapewnienia podopiecznym pełnego wyżywienia. Co istotne, jedzenie musi być stworzone ze składników sprawdzonych i zdrowych. Jedzenie w przedszkolu może być przygotowywane na miejscu, jak i zamawiane z zewnątrz. Opcja tworzenia całego menu w placówce oznacza, że musi być ona przygotowana zarówno pod względem przestrzeni, jak i odpowiedniego sprzętu. Należy pamiętać również o potrzebie zatrudnienia personelu z odpowiednimi kwalifikacjami. Znacznie łatwiejszą dla organizacji opcją jest catering dla dzieci w Katowicach, który oferujemy.

Posiłkując się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu, staramy się tworzyć jadłospisy skierowane nawet do najbardziej wymagających kubków smakowych najmłodszych. Catering przedszkolny w Katowicach, który oferujemy to posiłki świeże każdego dnia, bez względu na okoliczności.

Jedzenie dla szkół w Katowicach

catering przedszkolny katowicePierwsze dni dziecka w nowej szkole mogą być mocno stresujące. Właściwa adaptacja do nowych warunków nieco trwa, a to, co może w niej pomóc to zdrowa rutyna. W szkołach, w których serwujemy swój catering, dzieci mogą liczyć nie tylko na regularne, wartościowe posiłki, ale też na smak, do którego z przyjemnością będą wracać. Oferowane przez nas obiady w szkole w Katowicach są tworzone na bazie świeżych, sprawdzonych przez nas składników, z których tworzymy pyszne, niepowtarzalne posiłki.

Nasz zespół to nie tylko dietetycy i wyśmienici kucharze. To również osoby zajmujące się logistyką oraz obsługą techniczną zamówień. Doskonale żonglujemy naszymi zadaniami, zawsze znajdując złoty środek do rozwiania każdej wątpliwości. Jesteśmy tu dla Państwa, dlatego wszystkie nasze posiłki mają wskazaną dołączoną listę alergenów i wszystkich zawartych w nich składników. Prosty, konkretny system pozwoli Państwu wykonać zamówienie i otrzymać dokładnie to, czego Państwo potrzebują.

Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Chcesz zamówić catering do swojej placówki?

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dla dzieci — Katowice i okolice

Catering szkolny w Katowicach lub okolicach miasta to rozwiązanie dla przedszkoli i szkół, które zwracają uwagę na wysoką jakość przygotowywanych dla dzieci posiłków. Nasza oferta pozwala nie tylko na wybranie najlepszej opcji żywieniowej, ale także na dopasowaniu jej do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wszystkie oferowane przez nas potrawy są przygotowywane w nowoczesnych kuchniach centralnych. Profesjonalny sprzęt i dobrze wyszkoleni kucharze we współpracy z dietetykami tworzą tam jedzenie oparte na najświeższych składnikach i najlepiej dobranych przepisach.

Zdajemy sobie sprawę, że odbiorcy naszego cateringu mogą mieć różne potrzeby, dlatego jesteśmy transparentni, otwarci na różne rozwiązania i elastyczni. Oferujemy zarówno posiłki mięsne, jak i te dla wegetarian. Co ważne, wszystkie przywozimy z kuchni centralnej w dniu ich przygotowania, co dodatkowo gwarantuje ich wysoką jakość i smak.

W naszym działaniu można wyczuć pasję i miłość do zdrowego jedzenia, dlatego catering idzie nam tak dobrze. Każdego dnia stawiamy na rozwój i działanie w dobrym kierunku. Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej, przystępnej oferty!